Międzynarodowa Konferencja Naukowa

W dniach 20-22 czerwca 2016 w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa na temat
Stosunki polsko-niemieckie w ćwierćwiecze później

zorganizowana przez Instytut Nauk Politycznych UWM we współpracy z Konsulatem Generalnym Niemiec w Gdańsku, Ambasadą Izrela w Polsce, Deutsches-Polen Institut w Darmstadt, Związkiem Stowarzyszeń Niemieckich Warmii i Mazur, Wydziałem Sztuki UWM.
Barczewo uczestnicy konferencji
Konferencję zorganizowano z okazji 25-lecia podpisania Traktatu między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.
W drugim dniu Konferencji referat wygłosiła JE Anna Azarii – Ambasador Izraela w Polsce. Po wykładzie miała miejsce Uroczystość wręczenia odznaczenia Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata

Media o Konferencji:

Pliki: